+90(850) 888 38 85
info@dataliva.com.tr
Hafta içi 09:00 - 18:00

Satış bütçesi işletmenizin gelir yönünü oluşturur. Bütçe döneminde beklenen satış miktarları ve satış tutarlarından oluşan bu bütçenin planlamasında yapılacak bir hata diğer bütün bütçe planlamalarını etkilemektedir. Genel iktisadi ve ticari durumların tahminini, pazar araştırmaları, tecrübeleri ve geçmiş yılların fiili verileri Baz alınarak rekabet ortamına göre planlama yaparsınız.

Satış planlaması ile satış ve gelirlerinizi planlama dışında şirketiniz için önemli kararlar alarak en Optimum çözümlere ulaşabilirsiniz. Ancak bu zorlu süreçte zamanınızı yönetmek, veri doğruluğundan emin olmak ve kararlarınızı iyileştirmek için tespitler yapmak istersiniz. LB satış ve gelir planlama çözümleri güçlü ve hazır sistemi ile derinlemesine planlama ve ölçümleme olanağı sunacaktır. Üstelik ihtiyaçlarınıza göre geliştirmeye açık olan esnek yapısı sayesinde dilediğiniz şekilde kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Hakkımızda

LivaBudget, çoğu sektör için büyük bir know-how ile kurulduğu andan itibaren kullanıma hazır olan CPM Sistemidir. COA, IFRS, GAAP vb. Standartlara uygun olarak Solo ve Konsolide bütçeler oluşturabileceksiniz.

İletişim

Göztepe Mah. Batışehir Konutları No:10 K2-Blok D:186 Bağcılar/İstanbul
+90(850) 888 38 85